Rada občanských iniciativ k.ú. Lesná

Dne 17.6.2013 vznikla Rada občasnkých iniciativ k.ú. Lesná, jejíž jsme sočástí.

V městké čtvrti Lesná neustále vznikají nová občanská sdružení. Vznikají, abychom mohli s radnicí MČ Brno-sever a MMB bojovat. Což je paradox, protože tím vlastně bojujeme se zastupiteli, které jsme si sami zvolili! Náš právní systém bohužel neumožňuje odvolat zastupitele, když neplní svoje předvolební sliby, nebo nejednají ve prospěch většiny, ale myslí pouze na svůj osobní prospěch. Takže nám vlastně nic jiného nezbývá. Členové občanských sdružení nemají honorář, narozdíl od zastupitelů, a tak všechnu činnost dělají ve svém volném čase, často i na úkor své vlastní rodiny. Aby tento čas byl alespoň efektivní, rozhodli jsme se spojit, nedělat některé kroky dvojmo a vystupovat společně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>